Hakkımızda

Ocak 2019 tarihinde kurulan TURUNÇ YAPI İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK TURİZM OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Fethiye'de İnşaat, Mimarlık ve Mühendislik firması olarak hizmete başlamıştır. Devam eden zamanlarda ise Araç kiralama sektörüne atılan Turunç Ltd. Şti. Günümüzde Teknolojiyi takip eden, kaliteli, güvenilir ve düşük fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Turunç Yapı birisi mimar diğeri inşaat mühendisi iki kardeş tarafından kurulmuştur. İşletmemizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse kuruluşlarından önceki, başarıyla tamamlanmış deneyimleri ve profesyonel meslek yaşamında sergilediği sıra dışı çözümlerle başarıya ulaşmış ve kendi şirketlerini kurmuşlardır. Turunç Yapı konumu itibari ile siz müşterilerinin rahat ve kolay ulaşılabileceği yerde bulunmaktadır.

Turunç Ltd. Şti. müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmesi ve memnuniyeti için yaptıkları işin her aşamasında müşterilerine destek olmaktan memnuniyet duymaktadır. Özellikle Fethiye, Ölüdeniz, Ovacık, Hisarönü, Dalaman Havalimanı, Göcek, Seydikemer bölgelerinde hizmet vermektedir. Fethiyedeki ofisimiz Fethiye Erasta Avmye ve Otogar'a 1dk lık yürüme mesafesinde olup Fethiye Şehir Merkezinde bulunmaktadır. Bölgesinde birçok rent a car şirketi ile iş ortaklığı yapan Turunç Rent a Car servis konusunda ise Fethiye Euromaster Serivisi – Kaan Oto ile çalışıp aracın gerekli bütün bakımlarını düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır.


Durmaksızın gelişim bilinci doğrultusunda ve hedeflenen bütçeleri koruyarak, her aşamada diğer disiplinlerdeki uzmanlar ve kullanıcılarla diyalog içerisinde olan Turunç Ltd. Şti. müşterilerinin isteklerini değerlendirerek daha sonraki müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi hedefler. Bu misyon doğrultusunda müşterilerine eksiksiz hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyar. Turunç Ltd. Şti. sorunun değil çözümün parçası olmak, hayata ve her şeye yeni bakış açı ile yaklaşabilmek için kurulmuştur.


Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TURİZM SEYAHAT